zpět na titulní stránku UNISORT s.r.o.
Libušská 313/104, 142 00, Praha 4

POZOR - ZMĚNA ADRESY

Tel./Fax:  317 779602
Mobil:  608 060664 - 602358120
e-mail:obchod@stavcentrum.cz
Deutsche Version
přejít na obsah alba
Englishe version

Kancelář na výše uvedené adrese je zrušena.
 
Po předchozí dohodě je možné nás navštívit
   v  nově  připravovaném výstavním areálu v Mrači u Benešova     

Telefonní čísla a E-mail zůstávají i nadále plně  funkční

http://www.mapy.cz/images/usericon.gif

Klikněte pro zobrazení mapky

ZAVLAŽOVACÍ  SYSTÉMY

 

Nabízíme realizaci závlahových systémů s možností automatického řízení závlahy

Pro realizaci používáme výrobky jednoho z největších dodavatelů zavlažovací techniky - GARDENA

 

Tlakové zavlažování pomocí hadicových postřikovačů

Jedná se o nejznámější  a zatím nejrozšířenější systém závlahy. Na vodovodní kohoutek se pomocí rychlospojek připevní gumová hadice, na jejímž konci je pomocí rychlospojky připevněn postřikovač. Postřikovač může být ruční nebo stacionární, určený podle provedení pro symetrickou nebo nepravidelnou plochu. V případě použití stacionárních rozprašovačů je možné použít jednoduchou  řídící jednotku, se kterou je možné ovládat čas a četnost zavlažovacího cyklu. Většina jednotek umožňuje připojení dešťového čidla nebo čidla půdní vlhkosti.

 

Tlakové závlahy pomocí systému výsuvných zavlažovačů

Jedná se o moderní způsob, jak zavlažovat v podstatě libovolný tvar  pozemku. Závlaha je realizována několika  výsuvnými zadešťovači, které jsou osazeny pod úrovní terénu a vysouvají se tlakem vody. Výsuvné zadešťovače jsou navzájem propojeny podzemním vedením, takže na povrchu není vidět žádnou hadici. Z důvodu potřeby vyššího tlaku, je zavlažovací systém zpravidla rozdělen na několik větví, které se spínají postupně. Ovládání je řízeno programovatelnou řídící jednotkou , napojenou na senzor vlhkosti.

Beztlakové  kapkové závlahy

Zatímco předcházející závlahové systémy zavlažují vše ve svém dosahu, kapková závlaha znamená cílenou dodávku vody k vybraným rostlinám. Zavlažovat je tímto způsobem možné  truhlíky, samostatně rostoucí květiny, stromky, keře ale je též možné zavlažovat souvislé plochy -např.trávníky.

Na kapkovou závlahu se používají buď speciální podzemní nebo nadzemní kapací hadice nebo speciální kapače, spojené nadzemním nebo podzemním vedením.  Zavlažování je opět možné ovládat řídící jednotkou a v závislosti na  tlaku vodovodního řadu  je někdy  nutné nainstalovat tlakový regulátor.

NA základě Vašich údajů jsme schopni zpracovat konkrétní cenovou specifikaci na realizaci příslušného zavlažovacího systému