zpět na titulní stránku UNISORT s.r.o.
Libušská 313/104, 142 00, Praha 4

POZOR - ZMĚNA ADRESY

Tel./Fax:  317 779602
Mobil:  608 060664 - 602358120
e-mail:obchod@stavcentrum.cz
Deutsche Version
přejít na obsah alba
Englishe version

Kancelář na výše uvedené adrese je zrušena.
 
Po předchozí dohodě je možné nás navštívit
   v  nově  připravovaném výstavním areálu v Mrači u Benešova     

Telefonní čísla a E-mail zůstávají i nadále plně  funkční

http://www.mapy.cz/images/usericon.gif

Klikněte pro zobrazení mapky

Garážová vrata

Sekční vrata      Přejít na fotoalbum vrat

Sekční vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Sekční vrata se dodávají v provedení "lamela" nebo "kazeta" a vzhledově se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod tohoto výrobku. Vrata jsou standardně  dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály barev dle RAL  nebo v exkluzivním provedení imitací tmavého a světlého dřeva.
    Barvu garážových vrat lze přizpůsobit odstínům okenních rámů nebo omítce domu.
   K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky.  Samozřejmostí je možnost dodávky automatického otevírání.

 
KLiknutím zvětšit
KLiknutím zvětšit
Liknutím zvětšit
Sklopná vrata    Přejít na fotoalbum vrat

Sklopná vrata tvoří  jednostěnné vratové křídlo z oceli nebo dřeva  vsazené do ocelové rámu. Vrata  jsou osazená zámkem, klikou a štítkem a jsou dodávána v  bílé a hnědé barvě.

K vratům je možné dodat  pohon s dálkovým ovládáním  a nouzovým otevíráním v případě výpadku el.proudu.
V základním provedení jsou vrata bez tepelné izolace, izolaci je možné doobjednat. Ve stejném provedení je možné dodat boční dveře nebo je možné dodat garážová vrata s integrovanými dveřmi.
 

KLiknutím zvětšit
Rolovací vrata     Přejít na fotoalbum vrat

Rolovací garážová vrata lze namontovat jak v novostavbách, tak i v budovách již postavených.
    Pancíř, vyrobený z lamely,  je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standartní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře.Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata, v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat.
     Vrata je v případě výpadku elektrického proudu  možné otevřít, nebo zavřít  pouze z vnitřní strany (pomocí nouzové kliky) a  z tohoto důvodu jsou rolovací  vrata  určena do garáží, které mají druhý vchod.
     Pohodlnou manipulaci s vraty Vám umožní standartně nainstalovaný elektrický pohon. Díky dálkovému ovládání můžete otvírat a zavírat vrata bez nutnosti vystoupit z auta.  Stejný ovladač je pochopitelně možné použít na vjezdovou bránu.

KLiknutím zvětšit
 
Kliknutím zvětšit KLiknutím zvětšit

 

Přejít na sekci garáží